Hakkımızda

Akan Makina uzun yıllardır sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günen itibaren makina üretimi, kiralama ve servis yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Makine ve inşaat sektörlerinin öncü firmalarına da üretim hizmeti vermektedir. Bu bağlamda uzmanı olduğu hafif iş ve inşaat makinelerinin üretiminin yanı sıra inşaatlarda kullanılan orta ve hafif sınıfta bulunan tüm makinaların üretimlerinin yanı sıra, kiralama ve servis hizmetide vermektedir.

Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede makina sektöründe tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Akan Makina, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye  devam edecektir.